Wyjazdy na narty

Zima oznacza dla Ciebie białe szaleństwo? Postaw na nasze wyjazdy na narty w Alpy Francuskie lub Szwajcarskie. Nie będziesz się nudzić – zobacz, co mamy Ci do zaoferowania!

Wyjazdy na narty dla całej rodziny

Zimą przeważnie decydujemy się na niezapomniane wyjazdy na narty. To idealna okazja do tego, by nie tylko spędzić czas aktywnie, ale także skorzystać z ogromu atrakcji, jakie dają zorganizowane wyjazdy na narty. Dbamy o to, by zarówno wyjazdy snowboardowe, jak i inne wyjazdy zimowe były na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. To dlatego są one dostępne na każdą kieszeń. Proponujemy różnorodne wyjazdy w Alpy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających wczasowiczów.

Francja

Proponujemy wyjazdy w Alpy Francuskie, a konkretnie do takich ośrodków narciarskich, jak Pra Loup, St Gervais, Tignes, Les 2 Aples, Val Thorens oraz Chamrousse.

Szwajcaria

Postaw na niezapomniany wyjazd z całą rodziną w Alpy Szwajcarskie, a konkretnie do takich miejscowości, jak Verbier.

Niezapomniane wyjazdy narciarskie

W trakcie ferii zimowych warto odpocząć od natłoku obowiązków i oddać się zimowemu szaleństwu. Jeśli marzy Ci się wyjazd na narty w Alpy, sprawdź dostępne oferty i wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Spędź niezapomniane ferie w Alpach!

Organizowane przez nas wycieczki na narty są odpowiednie nawet dla najmłodszych. Rodzice i dzieci mogą spędzić beztroski czas na stoku. Oferujemy również opiekę dla najmłodszych pociech, które mogą bawić się w grupie rówieśników. Od lat organizujemy różnorodne tanie wyjazdy na narty do Francji oraz wyjazdy na snowboard.

Ferie zimowe dla każdego

Wyjazd na narty to wspaniała przygoda. Zorganizowany przez nas wyjazd narciarski dostarczy każdemu dziecku niezapomnianych chwil. Może ono spędzać czas w grupie rówieśników, zawierać nowe znajomości, korzystać z ogromu atrakcji, jakie przygotowujemy. Co więcej, ogromnym plusem jest ruch na świeżym powietrzu, a także zdobywanie pewności siebie, rozwijanie różnorodnych umiejętności. Wyjazd na narty w Alpy bez wątpienia zaszczepi w każdym miłość do sportu!

Wyjazdy grupowe na narty

Staramy się nieustająco poszerzać naszą ofertę, by narty we Francji były fascynującą przygodą. Gwarantujemy bezpieczeństwo, dlatego rodzice nie muszą obawiać się o swoje pociechy. To nasz priorytet, dlatego zorganizowany wyjazd na narty, a także wszelkie zajęcia, prowadzone są przez doświadczony zespół trenerów z długoletnim stażem.

Alternatywą są wyjazdy rodzinne na narty. Dbamy o to, by lokalizacje dostarczały różnorodnych atrakcji, dlatego znajdą coś dla siebie zarówno dorośli, jak i dzieci. Tanie wyjazdy zimowe nie zrujnują domowego budżetu, a narty w Alpach czy snowboard w Alpach to strzał w dziesiątkę.

Wyjazd zorganizowany na narty – czy warto?

Z naszych usług skorzystało już ponad 30 000 osób. Każdy ma możliwość skorzystania z nauki jazdy na nartach czy snowboardzie. Nasze wyjazdy na narty w Alpy to także ogrom różnorodnych dodatkowych atrakcji. Może to być wieczorny videocoaching, animacje, wspólne gry i zabawy.

Tani wyjazd na narty wcale nie musi oznaczać rezygnacji z dodatkowych przyjemności i my to udowadniamy. Organizujemy także zawody dla młodych zawodników, zapewniamy fachową opiekę i bezpieczeństwo. U nas każdy poczuje się jak na fascynującej przygodzie. Wyjazdy na narty w Alpy organizujemy od wielu lat, dlatego masz gwarancję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik!

Zima – narty i dodatkowe atrakcje

Wyjazd zorganizowany na narty to nie wszystko. Do dodatkowych atrakcji zaliczają się: rakiety śnieżne, skutery śnieżne, zaprzęgi psów, boarder cross, snowpark, ścieżki spacerowe, sanki, lodowisko i wiele więcej!

Skontaktuj się z nami

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram