Szkolenia WIND & KITE SURF

Nauka windsurfingu w malowniczej Chorwacji? Z nami to możliwe. Oferujemy pełen pakiet wyjazdowy w doskonałej cenie. Przekonaj się!

Kursy windsurfingu

Kursy dla dorosłych

Start Surf 12h (4 dni x 3h dziennie) = 150 euro
Start Surf 18h (6 dni x 3h dziennie) = 200 euro

Kursy dla dzieci pływających powyżej 13 roku życia

GO Surf 12h (4 dni x 3h dziennie) = 150 euro
GO Surf 18h (6 dni x 3h dziennie) = 200 euro

Kursy dla dzieci powyżej 6 roku życia

5h = 180 euro

Zajęcia indywidualne dla dorosłych

ceny do ustalenia

Kursy windsurfingu– informacje

Nauka

Szkolenie windsurfing w Chorwacji dla początkujących. W podstawowej wersji nasz system szkolenia obejmuje 4-dniowy (Start Surf 12) lub 6-dniowy (Start Surf 18) cykl 3-godzinnych zajęć na wodzie w podgrupach organizowanych wg stopnia zaawansowania i szybkości postępów.

Sprzęt szkoleniowy

Deski Mistral n’trance, Starboard Start, JP Australia i Fanatic w całości pokryte pianką, wyporne i stabilne idealne dla stawiających pierwsze kroki w windsurfingu.

Co jest w cenie?

Kurs windsurfing w Chorwacji z polskim instruktorem, kompletny sprzęt windsurfingowy (deska, pędnik, kapok) asekuracja z lądu i morza, CERTYFIKAT PSW.

Czego uczymy?

Windsurfing w Chorwacji to swobodne pływanie na akwenie, sterowanie – ostrzenie, odpadanie, zwrot na wiatr, pływanie na wiatr – halsówka, zwrot z wiatrem, start z plaży.

Kursy kitesurfingu

Kurs Kitesurfingu IKO I+II

8h zajęć = cena do ustalenia w zależności od terminów

Kurs Kitesurfingu IKO I+II+III

12h zajęć = cena do ustalenia w zależności od terminów 

Kitesurfing Refreshing

2h zajęć = cena do ustalenia w zależności od terminów 

2h zajęć = cena do ustalenia w zależności od terminów 

Lekcje Indywidualne

1h = cena do ustalenia w zależności od terminów

Kursy kitesurfingu– informacje

Nauka

Szkolenia odbywają się na miejscu w bazie na terenie campu! Nie musisz nigdzie dojeżdżać i wszystko masz w zasięgu ręki. Nauka kitesurfingu będzie stuprocentową przyjemnością!

Kitesurfing IKO

Kurs dla początkujących z międzynarodowym certyfikatem IKO. Jest to sport w którym można znaleźć elementy windsurfingu, jazdy na wakeboardzie, oraz puszczania latawców. Wbrew pozorom to prosty, a zarazem widowiskowy sport. Zacznij swoją przygodę z kitesurfingiem w gorącej Chorwacji…

Co jest w cenie?

Kurs Kitesurfingowy z instruktorem, kompletny sprzęt (deska, latawiec, kapok, trapez) asekuracja z lądu i morza. Kitesurfing w Chorwacji to z pewnością strzał w dziesiątkę!

Etap I

Teoria, praktyka i ćwiczenia na wodzie (teoria na lądzie, obsługa i kontrola kite na plaży, bodydragi w wodzie, samodzielne odpalanie kite z wody).

Etap II

Praktyka i ćwiczenia na wodzie (Programem kursu jest skoordynowanie latawca z deską i opanowanie startu z wody. Finałem są ćwiczenia w pływaniu na halsie. Ponadto poznajemy systemy samo-asekuracji i akcje ratunkową. Samodzielne startowanie kite z wody. Kurs kończy się przygotowaniem kursanta do bycia samodzielnym i bezpiecznym na wodzie.

Chcesz sprawdzić, czy kite to sport dla Ciebie? Dla zupełnie początkujących oferujemy 3 dniowe szkolenie 6 h – 600 zł z możliwością przedłużenia do pełnego kursu.

Skontaktuj się z nami

Facebook