O nas

Organizujemy wyjazdy w Polskę i za granicę, które mają na celu połączenie aktywności fizycznej ze świetną zabawą. Dowiedz się o nas więcej!

Silesia Travel

Witaj na naszej stronie! Jesteśmy Silesia Travel i zajmujemy się organizacją wyjazdów krajowych i zagranicznych. Proponujemy wycieczki, które zadowolą wszystkich: narciarzy, snowboardzistów, miłośników plażowania, imprez, rodziny z dziećmi itd. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i dopasowana do indywidualnych potrzeb uczestników. Specjalizujemy się głównie w wyjazdach narciarskich i snowboardowych w Alpy Francuskie oraz Szwajcarskie (Val Thorens, Pra Loup, Verbier, Charmousse i inne). Z letnich podróży proponujemy wczasy w pobliskiej, ale malowniczej Chorwacji, która ma wiele do zaoferowania!

Nasze wyjazdy ukierunkowane są na aktywność fizyczną, którą łączymy z dobrą zabawą. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów sportowych skierowanych zarówno do dorosłych, jak i do dzieci i młodzieży. Możesz więc liczyć z naszej strony na fachową obsługę! Każdy nasz wyjazd to gwarancja komfortowego zakwaterowania oraz transportu. Ponadto, oprócz głównych atrakcji, proponujemy także dodatkowe czynności niekoniecznie związane ze sportem, np. dyskoteki, restauracje, kina czy animacje dla najmłodszych.

Dlaczego warto na nas postawić?

Szeroka oferta dla każdego

Nasze wyjazdy narciarskie zadowolą zarówno dorosłych, jak i młodszych uczestników. Staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe pomysły na podróże, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Wiele atrakcji

Z nami nie będziesz się nudzić! Jazda na nartach czy snowboardzie to główny cel, dla którego się spotykamy, ale razem spędzamy czas także na np. smakowaniu lokalnego jedzenia przy dobrej muzyce.

Niesamowite widoki

Jazda na nartach wśród imponujących górskich krajobrazów to doświadczenie, którego nie da się podrobić. Poznaj nowe oblicze gór na naszych wyjazdach!

Kompleksowa organizacja

Oferujemy pełen pakiet wyjazdowy na narty i do Chorwacji. Składa się na niego transport autokarem, wygodne noclegi w hotelach oraz mnóstwo zajęć również poza stokiem.

Pełna oferta

Zapoznaj się z rodzajami wyjazdów, które mamy Ci do zaproponowania. Wczasy, city break, a może kolonie dla dziecka? Sam wybierasz.

ZIMA

Wyjazdy w Alpy Francuskie i Szwajcarskie, by poszusować na nartach, to znakomita opcja na spędzenie zimy!

LATO

Wakacje przynajmniej raz w roku to konieczność. Wyjedź z nami do słonecznej Chorwacji i ciesz się urokami lata w towarzystwie wspaniałych ludzi.

CITYBREAK

City break to świetne rozwiązanie na spędzenie weekendu gdzieś indziej, niż w swoim mieście. Chwilowe oderwanie od rzeczywistości? Jak najbardziej!

DZIECI / MŁODZIEŻ

Proponujemy wyjazdy dla dzieci i młodzieży w Polsce oraz za granicą. Takie wyjazdy mogą być początkiem wielu nowych przyjaźni!

INCENTIVE

Chcesz zintegrować swoich pracowników? A może pragniesz ich wyróżnić? Zamiast premii postaw na wyjazd i zbuduj trwałe relacje ze swoim personelem.

50+

Kto powiedział, że życie kończy się na emeryturze? Nic bardziej mylnego! Organizujemy wyjazdy dla osób starszych. Zapewniamy dobrą zabawę i nowe znajomości!

Skontaktuj się z nami

Facebook