Slider

O nas

Chcąc zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, starannie dobieramy miejscówki, hotele, apartamenty i domki. Staramy się, aby były w idealnej lokalizacji i dobrze wyposażone. Na wyjazdach mamy profesjonalną kadrę pilotów, rezydentów, instruktorów sportowych czy opiekunek dla dzieci. Ponadto zapewniamy dodatkowe atrakcję takie jak: szkolenia narciarskie i snowboardowe, kursy wind & kitesurfingu, basen, dyskoteki, restauracje, kina, atrakcje dla dzieci.

Nasza oferta, jest doskonale przygotowana. Często organizujemy wyjazdy tematyczne i szyte na miarę, z ciekawymi scenariuszami, kabaretami lub koncertami. Z całą pewnością Nasza bogata oferta, znajdzie aprobatę u każdego podróżnika.

SILESIAADDICT to firma z tradycjami, organizująca wyjazdy narciarskie do Francji już od przeszło 18 lat. Biuro podróży było pierwszą z gałęzi działalności firmy, a z jego usług skorzystało już ponad 30 000 osób. Biuro zajmujące się organizacją wyjazdów narciarskich znajduje się pod adresem: www.nanarty.pl.

Organizujemy również wycieczki do Paryża. Oferta pod adresem: www.Paryz.pl.

Kolejnym krokiem było utworzenie sklepu oferującego w tym momencie ponad 10 000 pozycji. Znajdziecie je pod adresem: www.silesiasport.pl.

W naszej siedzibie w Katowicach na ulicy Kolejowej 1, mieści się również serwis i wypożyczalnia sprzętu zimowego jak i letniego.

W ostatnich latach przejęliśmy dystrybucję Francuskiej marki APO i WHITE DOCTOR, oraz stworzyliśmy takie marki jak BIGOSNOWBOARD, SNAKE i MODEST SOUTH WEAR które sprzedajemy w Polsce i zagranicą.

A w biurze podróży pojawił się nowy kierunek: CHORWACJA.

W związku z nim podejmujemy wiele działań, które możecie obserwować śledząc naszą stronę oraz nasz profil na Facebook'u.

Rewelacyjne ceny i profesjonalna obsługa to nasza wizytówka. U nas mają Państwo możliwość kupienia sprzętu zarówno nowego jak i używanego lub skorzystania z wypożyczalni mogącej wyposażyć nawet kilkudziesięcioosobowe zorganizowane grupy podczas organizowanych wyjazdów. Oferujemy największy wybór sprzętu, możliwość testowania najnowszych modeli nart i snowboardów, a nasze wyjazdy w Alpy Francuskie, do Paryża czy Chorwacji zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia!