Narty Szwajcaria

Myślisz o wyjeździe na narty? A co powiesz na Alpy Szwajcarskie? Przekonaj się, że to znakomita destynacja na zimową podróż. Zobacz więcej szczegółów poniżej!

Zimowe szaleństwo w Alpach Szwajcarskich

W Silesia Addict organizujemy niezapomniane wyjazdy na narty i snowboard w Alpy Szwajcarskie do najlepszych stacji narciarskich w rejonie – Verbier. Nasze wyprawy są skierowane do każdego – zarówno tych profesjonalnych narciarzy, amatorów, jak i dopiero zaczynających swoją przygodę z tym pięknym sportem. Dlaczego Alpy Szwajcarskie? To proste. Ten region niesamowite widoki i krajobrazy, wśród których jazda na nartach staje się przyjemniejsza. Oprócz tego jest tu wiele znakomitych tras zjazdowych, wygodnych miejsc do spania i odpoczynku oraz atrakcji – nie tylko tych o charakterze sportowym. Zobacz naszą pełną ofertę wyjazdów na narty w Alpy Szwajcarskie!

VERBIER

– rozpoczęcie sezonu

Szwajcaria

VERBIER

zima / wiosna 2022

Szwajcaria

Narty Szwajcaria – dlaczego warto?

Wyjazd do Szwajcarii na narty jest strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim dlatego, że Szwajcaria jest jedynym krajem na świecie, w którym znajduje się aż tak ogromna liczba 4-tysięczników! Znajdziemy tutaj także nowoczesne ośrodki narciarskie, a widoki zapierają dech w piersiach. Wpisując w wyszukiwarkę “Szwajcaria narty” czy “Szwajcaria góry”, pewnie zastanawiasz się nad tym, gdzie warto pojechać, aby bez tłumu, w doskonałych warunkach pojeździć na nartach. Jeśli chodzi o sprawdzone ośrodki, warto postawić na Verbier. To idealne miejsce zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Możemy liczyć na idealnie przygotowane tereny narciarskie, jakie posiada Szwajcaria. Cena jest także bardzo atrakcyjna za wiele dni pobytu. To także świetny sposób na to, aby spędzić urlop w gronie osób o podobnych zainteresowaniach, podziwiać wiele górskich szczytów, odwiedzić sprawdzone ośrodki narciarskie czy tereny narciarskie. Co istotne Szwajcaria to także urocze wioski, dobre warunki pogodowe. To właśnie tutaj jest również największa koncentracja lodowców w Europie kontynentalnej.

Narty Szwajcaria to zawsze świetny pomysł!

Szwajcaria na kilka dni to także dobry pomysł, aby zabrać ze sobą dzieci. Nasze oferty udowadniają, że cena idzie w parze z wysoką jakością, a zaplanowane atrakcje zachwycą rodziców i ich dzieci. Szwajcaria jest krajem, w którym mówi się w 4 językach, co również ułatwi pobyt. Ośrodki narciarskie położone są niedaleko stoku, dlatego nie musimy przemieszczać się daleko do innych miejscowości. Jeśli stawiasz na wypoczynek w Alpach, gdzie znajduje się mnóstwo szczytów, gdzie dzieci mogą bez trudu uczyć się stawiać swoje pierwsze kroki na stokach, gdzie trasy zjazdowe są dostępne na różnej wysokości, gdzie jest duży wybór ośrodków, a oferty są dostępne w dobrej cenie, zdecyduj się na Verbier.

Alpy szwajcarskie – zorganizowany wyjazd na kilka dni

Często Szwajcaria jest kojarzona z wysokimi cenami. I choć rzeczywiście, jeśli porównamy Szwajcarię z takimi krajami jak Czechy, Słowacja czy inne, jest drożej. Nie trzeba jednak obawiać się tego, że za kilka dni pobytu zapłacimy wysokie kwoty. Kilkudniowy pobyt w Szwajcarii wynosi już od od 1740 złotych za osobę! W cenie mamy zakwaterowanie w jednym ze sprawdzonych ośrodków, dojazd, wyżywienie i wiele więcej. Nie ma znaczenia to, na ile dni chcesz wyjechać. Znajdziesz zarówno oferty wyjazdu na weekend, jak i na kilkanaście dni. Od lat organizujemy wyjazdy dla wielu osób w Alpy. Proponujemy odpowiednie warunki dla dzieci i dorosłych, wybierając narciarskie miejscowości z doskonałymi warunkami.

Udany wyjazd narciarski gwarantowany!

Narty i snowboard w Szwajcarii to strzał w dziesiątkę. Możesz zjeżdżać z różnych wysokości, korzystać z nowoczesnych ośrodków, czerpać radość z jazdy na stoku, ale także poza nim. Czechy czy Słowacja to z pewnością nie są jedyne kierunki dla narciarzy. Szwajcaria pozytywnie Cię zaskoczy. Wybierz liczbę osób, zdecyduj, czy chcesz, aby Twoje dzieci wyruszyły na przygodę razem z Tobą i zarezerwuj dogodny termin już teraz! Kaucja jest niewielkiej wysokości.

Postaw na radość dla dzieci i dorosłych w Alpach szwajcarskich!

alpy-szwajcarskie-na-narty

Skontaktuj się z nami

Facebook