Wycieczka do Paryża

Paryż to legendarne miasto zakochanych, niesamowitej architektury i ponadczasowej sztuki. Tam po prostu trzeba być – przynajmniej raz! Zobacz najwspanialsze miasto świata!

Wakacje w Paryżu

Każda okazja jest dobra do tego, by wybrać tanie wycieczki do Paryża. Organizujemy różnorodne wyjazdy do Paryża m.in. na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka i wiele innych. Paryż jest jednym z europejskich miast, które warto odwiedzić przynajmniej raz w życiu. By nie zrujnować domowego budżetu, a jednocześnie zobaczyć jak najwięcej, warto wybrać się na organizowane przez nas wakacje w Paryżu.

KLASYCZNY
PARYŻ

od 1 490 zł/os

Francja

DZIEŃ KOBIET
W PARYŻU

od 1 490 zł/os

Francja

DZIEŃ DZIECKA
W PARYŻU

od 1 390 zł/os

Francja

WIELKANOC
W PARYŻU

od 1490 zł/os

Francja

HALOWEEN
W PARYŻU

od 1 190 zł/os

Francja

PARYŻ SZLAKIEM
KOŚCIOŁÓW

od 1 690 zł/os

Francja

Wycieczka do Paryża – czy warto?

Wczasy w Paryżu bez wątpienia będą niezapomnianą przygodą. Przede wszystkim Paryż jest uznawany za miasto zakochanych i to właśnie ten romantyzm czuć na każdym kroku w Paryżu. Jeśli interesuje Cię wycieczka do Paryża, sprawdź nasze oferty. Stolica Francji kojarzy się głównie z wieżą Eiffla, katedrą Notre-Dame czy Łukiem Triumfalnym. Udowadniamy, że wczasy w Paryżu to coś znacznie więcej – małe, klimatyczne knajpki, unikatowe uliczki, ogrody, które świetnie nadają się na romantyczne spacery.

Wybierz oferowane przez nas wczasy w Paryżu, a poznasz przepiękne zakamarki Montmartre, napijesz się przepysznej kawy na Polach Elizejskich, spędzisz niezapomniane chwile z romantyzmem w tle, w końcu właśnie taki jest Paryż. Wycieczka będzie odpowiednia nie tylko dla par, ale także rodzin z dziećmi czy przyjaciół. Wystarczy wybrać naszą ofertę, a przekonasz się, co oznacza niezapomniana wycieczka do Paryża. Tanio, a jednocześnie na najwyższym poziomie, spędzisz czas we Francji.

Wycieczka do Paryża 3 dni

Zaledwie 3 dni wystarczą, by odkryć pełen uroku Paryż. Choć miasto to zachwyca o każdej porze roku, warto udać się tu właśnie na wakacje. Wiele osób wyjeżdża do Paryża, by wziąć ślub, zaręczyć się, spędzić noc poślubną lub po prostu pobyć w mieście zakochanych. To dlatego możesz skorzystać z naszej oferty i wybrać wycieczkę do Paryża na Walentynki.

Wspólnie możecie zjeść uroczystą kolację, odwiedzić wiele ciekawych miejsc, zdecydować się na romantyczną sesję zdjęciową. Nawet kilka chwil w cudownym mieście, jakim jest Paryż, wprowadzi Was w romantyczny nastrój.

Paryż – wycieczka z przyjaciółmi

Na wyjazd do Paryża możemy się także zdecydować wraz z grupą przyjaciół. Zorganizowane wyjazdy do stolicy Francji to doskonała okazja do tego, by zrobić coś dla siebie, zadbać o swoje potrzeby, wypocząć, ale także poznać nowe miejsca. Zabierając ze sobą grupę przyjaciół, masz gwarancję udanej zabawy. Kompleksowo zaplanujemy Wasz pobyt w Paryżu. Wystarczy, że zabierzecie ze sobą dobry nastrój, a resztą zajmiemy się my.

Podczas wyjazdu do Paryża czekają na Ciebie rozmaite atrakcje. Poznasz Paryż z różnych perspektyw – jako stolicę mody, zabawy i wielu innych. To strzał w dziesiątkę, jeśli zależy Ci na naładowaniu się pozytywną energią i spędzeniu czasu dokładnie tak, jak lubisz.

Naszym nadrzędnym celem jest sprawienie, by każdy uczestnik wyjazdu mógł poczuć się wyjątkowo. To w końcu Twoje wymarzone wakacje w Paryżu, na które zasługujesz. Nasz sztab ekspertów zadba o to, by cały wyjazd był niezapomniany. Wybierz idealną ofertę dla siebie i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

Facebook

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram