50+

Przekroczenie granicy 50 lat nie musi oznaczać siedzenia w domu i czekania na emeryturę. Wybierz się z nami na wyjazdy dla seniorów i ciesz się życiem!

Pełna oferta

W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele zorganizowanych wyjazdów dla grup seniorów 50+, które są różnorodne pod względem destynacji, np. Włochy, Chorwacja lub Czarnogóra. Nasze wyjazdy dla osób 50+ to gwarancja dobrej zabawy, pięknej pogody oraz poznania nowych osób w podobnym wieku. Przekonaj się na własnej skórze, że warto z nami podróżować! Każdą ofertę wyceniamy indywidualnie dla grup minimum 40 osób.

Włochy

Włochy to kraj miłośników dobrego jedzenia, niesamowitych widoków i legendarnej architektury. Wybierz się z nami na wycieczkę do słonecznej Italii!

Chorwacja

Chorwacja to uwielbiany kraj przez Polaków. Nic dziwnego – bliskość, piękne krajobrazy i znakomite jedzenie robią swoje. Pojedź z nami na wakacje do Chorwacji!

Czarnogóra

Czarnogóra to kraj, który jeszcze nie został odkryty przez masowych turystów. Oferuje wiele malowniczych, górskich widoków – seniorze, przekonaj się!

Skontaktuj się z nami

Facebook