Paryż – co zobaczyć?

Nie ulega wątpliwości, że Paryż jest jednym z najpiękniejszych europejskich miast. Przynajmniej raz w życiu warto urządzić kilkudniową wycieczkę, aby je zobaczyć. Aby obejrzeć najsłynniejsze atrakcje francuskiej stolicy, najlepiej zdecydować się na wyjazd zorganizowany. Wycieczka do Paryża może mieć wiele odsłon, np. wyjazd z okazji Dnia Kobiet, Sylwester w Paryżu, Walentynki w stolicy miłości czy klasyczne zwiedzanie. Co zobaczyć w stolicy Francji?

Spis treści:

Z wpisu dowiesz się, co koniecznie trzeba zobaczyć, będąc w Paryżu oraz jakie atrakcje ma do zaoferowania stolica Francji.

Co zobaczyć w Paryżu?

Zaledwie kilka dni w Paryżu wystarczy, aby przeżyć niezapomnianą przygodę. Miasto to jest uznawane za stolicę zakochanych, dlatego Paryż spodoba się romantycznym duszom. Stolica Francji kojarzy się przede wszystkim z katedrą Notre-Dame, wieżą Eiffla, Łukiem Triumfalnym. I to bez wątpienia atrakcje, które trzeba obejrzeć. Należy jednak dodać, że wczasy czy wakacje w Paryżu to coś znacznie więcej. Wielu turystów docenia przede wszystkim malutkie uliczki, klimatyczne knajpki, przepiękne ogrody. Spacerowanie nimi pozwala wczuć się w niezapomnianą aurę Paryża.

Decydując się na wyjazdy zorganizowane do Paryża, poznasz zakamarki Montmartre, będziesz mieć możliwość spróbowania najlepszej kawy na Polach Elizejskich, przywieziesz ze sobą masę niezapomnianych wrażeń. Jeśli Twój czas jest ograniczony, wybierz trzydniową wycieczkę do Paryża. Zaledwie 3 dni wystarczą, aby odkryć stolicę Francji. Miasto to zachwyca o każdej porze roku, dlatego nasze wyjazdy dostępne są zarówno wiosną, latem, jak i jesienią czy zimą.

Co zwiedzić w Paryżu?

Często do Paryża wybierają się pary, które planują zaręczyny lub chcą świętować ważną rocznicę. Paryż to także dobry kierunek dla grupy przyjaciół. Wówczas można odkryć Paryż z różnych perspektyw, np. jako stolicę zabawy, mody. Podczas naszych wycieczek dbamy o to, aby każdy czuł się wyjątkowo. Możesz przeżyć swoje idealne wczasy w Paryżu!

Najciekawsze atrakcje Paryża

Jeśli chcesz odkryć najciekawsze atrakcje Paryża, zdecyduj się na naszą ofertę. Nie musisz już zastanawiać się nad tym, co zobaczyć w Paryżu. Zabierzemy Cię na spacer: Fontaine Stravinsky, Centre Pompidou Hôtel de Ville, tour Saint-Jacques, Fontanna Châtelet, zobaczysz wyspę Cité: Concierge, Palais du Justice, Saint-Chapelle, katedra Notre-Dame, wieża Eifla, rejs statkiem po Sekwanie. Zwiedzisz Montmartre: place Blanche i Moulin Rouge, place Pigalle, bazylika Sacre-Coeur, kościół Saint-Pierre du Montamarte, łynny Place du Tertre, Palais de Chaillot, wieża Eiffla, Pola Marsowe, École Militaire, Invalides, nabrzeża Sekwany. Jeden dzień przeznaczymy na zwiedzanie Luwru, czyli obowiązkowej atrakcji Paryża! Zobaczysz również Wersal i wyruszysz w trasę od Łuku Triumfalnego, przez Pola Elizejskie, Place de la Concorde aż po Ogrody Tuileries, Luwr, Kościół świętego Eustachego, Les Halles, Fontaine des Innocents.

INNE WPISY
wyjazd-narciarski-co-trzeba-wiedziec

Facebook