Obozy dla dzieci i młodzieży

Nie wiesz, jak zorganizować swojemu dziecku czas wolny w wakacje lub ferie zimowe? Zostaw to nam. Postaw na obozy dla dzieci i młodzieży w Silesia Travel!

Pełna oferta

W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele zorganizowanych obozów dla dzieci i młodzieży, które są różnorodne pod względem destynacji, np. Włochy, Francja, Chorwacja. Tym samym możesz dobrać wycieczkę pod pasje i zainteresowania Twojego dziecka. Nasze obozy dla dzieci i młodzieży to gwarancja dobrej zabawy, solidnej nauki oraz nawiązania nowych przyjaźni – być może na całe życie? Warto z nami podróżować – daj na to szansę swojemu dziecku!

Włochy

Włochy to kraj miłośników dobrego jedzenia, niesamowitych widoków i legendarnej architektury. Wyślij swoje dziecko na obóz do słonecznej Italii!

Chorwacja

Chorwacja to uwielbiany kraj przez Polaków. Nic dziwnego – bliskość, piękne krajobrazy i znakomite jedzenie robią swoje. Pojedź z nami na wakacje do Chorwacji!

Francja

Proponujemy wyjazdy w Alpy Francuskie, a konkretnie do takich ośrodków narciarskich, jak Pra Loup, St Gervais, Tignes, Les 2 Aples, Val Thorens oraz Chamrousse.

Skontaktuj się z nami

Facebook