Slider

Incentive Travel

INCENTIVE TRAVEL to doskonała i coraz bardziej popularna forma komunikacji, promocji oraz gratyfikacji pracowników. INCENTIVE to świetna okazja do budowania lojalności oraz polepszenia relacji między pracownikami a firmą.

Premia w postaci pieniędzy jest świetna, na chwilę – nie buduje ona odpowiednich relacji z pracownikiem. Forma gratyfikacji w postaci ciekawego wyjazdu, powoduje iż pracownicy czują się docenieni i stają się bardziej lojalni wobec marki. Ponadto na takich wyjazdach ludzie najlepiej się integrują i zacieśniają relacje.

Przy współpracy z firmą Izar Events tworzymy profesjonalne wyjazdy szyte na miarę.

Organizacja wyjazdu to duże przedsięwzięcie i dlatego też warto skorzystać z Naszych usług. Mamy sprawdzone miejsca, hotele, kadrę i ciekawe scenariusze, które możemy dla Państwa zrealizować. Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i sugestie.

Nasza firma wspiera swoich klientów w pełnym zakresie organizacji wyjazdu, poprzez planowanie budżetu imprezy, optymalizację kosztów – korzystamy z agencyjnych rabatów, wystawiamy pełną fv , kompletną organizację imprezy wraz z atrakcjami, grami integracyjnymi, upominkami oraz koordynację przebiegu imprezy.

Zadbamy o to by wszystko było dopięte „na ostatni guzik” oraz by każdy uczestnik wrócił z wyjazdu z uśmiechem na twarzy i z wyjątkowymi wspomnieniami.

Jeśli w najbliższym czasie planują Państwo gratyfikację wybranych pracowników, klientów lub kontrahentów zapraszamy do współpracy.

Proponujemy rózniez skorzystać z naszych stałych wyjazdów :
Camp Kulinarny, Fit Camp, Music Camp i Bike Camp, które na Państwa potrzeby możemy troszeczkę zmodyfikować i dodać dodatkowe usługi.