Slider

Szkolenia WIND & KITE SURF

Nauka windsurfingu i kitesurfingu

Szkolenia odbywają się na miejscu w bazie na terenie campu! Nie musisz nigdzie dojeżdżać i wszystko masz w zasięgu ręki! Wybierz profesjonalne szkolenie windsurfing i kitesurfing! Kurs odbywa się na Chorwacji. To idealne miejsce do nauki i aktywnego wypoczynku. Co więcej, szkolenie kitesurfing w Chorwacji dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie! Nie trać czasu i już teraz zapisz się na szkolenie windsurfing na Chorwacji!


KURSY WINDSURFINGU

Start Surf 12h (4 dni x 3h dziennie) = 749zł
Start Surf 18h (6 dni x 3h dziennie) = 949zł

Kursy dla pływających dla osób powyżej 13r.ż.
GO Surf 12h (4 dni x 3h dziennie) = 749zł
GO Surf 18h (6 dni x 3h dziennie) = 949zł

Windsurfing dla dzieci (od 6 roku życia):
5h = 749zł
10h = 1399zł

Zajęcia indywidualne dla dorosłych
5h = 749zł
10h = 1399zł


Kursy windsurfing w Chorwacji odbywają się na miejscu w bazie na terenie campu! Nie musisz nigdzie dojeżdżać i wszystko masz w zasięgu ręki.

Windsurfing - nauka:
Szkolenie windsurfing w Chorwacji dla początkujących. W podstawowej wersji nasz system szkolenia obejmuje 4-dniowy (Start Surf 12) lub 6-dniowy (Start Surf 18) cykl 3-godzinnych zajęć na wodzie w podgrupach organizowanych wg stopnia zaawansowania i szybkości postępów.

Sprzęt szkoleniowy - kurs windsurfing:

Deski Mistral n'trance, Starboard Start, JP Australia i Fanatic w całości pokryte pianką, wyporne i stabilne idealne dla stawiających pierwsze kroki w windsurfingu.

Windsurfing Chorwacja - co jest w cenie?
Kurs windsurfing w Chorwacji z polskim instruktorem, kompletny sprzęt windsurfingowy (deska, pędnik, kapok) asekuracja z lądu i morza, CERTYFIKAT PSW.

Czego między innymi uczymy się na tym kursie?
Windsurfing w Chorwacji to swobodne pływanie na akwenie, sterowanie - ostrzenie, odpadanie, zwrot na wiatr, pływanie na wiatr - halsówka, zwrot z wiatrem, start z plaży.


KURSY KITESURFINGU

Kurs Kitesurfingu IKO I+II (8h zajęć) = 1149zł
Kurs Kitesurfingu IKO I+II+III (12h zajęć) = 1499zł
Kitesurfing Refreshing (2h zajęć) = 649zł
Lekcje Indywidualne 1h = 349zł


Szkolenia odbywają się na miejscu w bazie na terenie campu! Nie musisz nigdzie dojeżdżać i wszystko masz w zasięgu ręki. Nauka kitesurfingu będzie stuprocentową przyjemnością!

Kurs Kitesurfing Chorwacja IKO. Kurs dla początkujących z międzynarodowym certyfikatem IKO. Jest to sport w którym można znaleźć elementy windsurfingu, jazdy na wakeboardzie, oraz puszczania latawców. Wbrew pozorom to prosty, a zarazem widowiskowy sport. Zacznij swoją przygodę z kitesurfingiem w gorącej Chorwacji...

Kitesurfing Chorwacja - co jest w cenie?
Kurs Kitesurfingowy z instruktorem, kompletny sprzęt (deska, latawiec, kapok, trapez) asekuracja z lądu i morza. Kitesurfing w Chorwacji to z pewnością strzał w dziesiątkę!

  • ETAP I - teoria, praktyka i ćwiczenia na wodzie (teoria na lądzie, obsługa i kontrola kite na plaży, bodydragi w wodzie, samodzielne odpalanie kite z wody).
  • ETAP II - praktyka i ćwiczenia na wodzie (Programem kursu jest skoordynowanie latawca z deską i opanowanie startu z wody. Finałem są ćwiczenia w pływaniu na halsie. Ponadto poznajemy systemy samo-asekuracji i akcje ratunkową. Samodzielne startowanie kite z wody. Kurs kończy się przygotowaniem kursanta do bycia samodzielnym i bezpiecznym na wodzie.

Kurs - kitesurfing w Chorwacji
Małe grupy. Cały sprzęt w cenie.

Chcesz sprawdzić, czy kite to sport dla Ciebie? Dla zupełnie początkujących oferujemy 3 dniowe szkolenie 6 h - 600 zł z możliwością przedłużenia do pełnego kursu.