Jarmark Świąteczny Wrocław Wycieczka 2019

Magiczne, wręcz bajkowe wydarzenie, którego warto doświadczyć!

Terminy wyjazdów

OD DO OPIS TRANSPORT GRUPOWY REZERWACJA ONLINE
23.11.2019 23.11.2019 Wrocław 130 zł REZERWACJA
25.11.2019 25.11.2019 Wrocław 130 zł REZERWACJA

Zawsze w cenie

Transport

Opieka pilota

Jarmark świąteczny we Wrocławiu

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, to jeden z najpiękniejszych jarmarków.

W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej. Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na turystów Wrocławia czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego!

Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław

Wiele osób decyduje się na odwiedzanie jarmarków bożonarodzeniowych w całej Europie. Zanim jednak wyruszymy do innych europejskich stolic, warto odwiedzić Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. To naprawdę magiczne, bajkowe miejsce, które po prostu trzeba zobaczyć! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę “jarmark bożonarodzeniowy Wrocław 2019”, “jarmark bożonarodzeniowy 2019” czy “jarmark Wrocław 2019”, by obejrzeć zdjęcia z ubiegłego roku i przekonać się, jak miasto zmienia się w tym grudniowym okresie. Na uczestników czekają różnorodne atrakcje. Wystarczy sprawdzić nasz program, aby dowiedzieć się, dlaczego wizyta na jarmarku we Wrocławiu jest obowiązkowa! Przygotowaliśmy naprawdę specjalne ceny dla uczestników. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu odbędzie się już pod koniec listopada! Na jednym placu będzie można kupić różnorodne ozdoby, które z pewnością przydadzą się w okresie świat. Sprzedaż biletów na wyjazd odbywa się już teraz, dlatego warto zarezerwować dla siebie miejsce, by wziąć udział w jarmarku. Program obejmuje jeden dzień. Tyle wystarczy, aby obejrzeć wszelkie atrakcje, pozwiedzać rynek, przekonać się, dlaczego Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu jest wyjątkowy.

Każdy, kto liczy na wspaniałe atrakcje, nie będzie rozczarowany. To właśnie we Wrocławiu można poczuć prawdziwą magię świąt! Jarmark Bożonarodzeniowy to wiele stoisk, na których znajdziemy dekoracje, rękodzieło, ozdoby, a także wspaniałe przysmaki. Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Chętnie opowiemy więcej o jarmarku, przekażemy szczegóły dotyczące wyjazdu. Warto także sprawdzić naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie informacje. Pewne jest to, że można liczyć na specjalne ceny dla uczestników! W cenie biletu jest opieka pilota oraz komfortowy transport do jarmarku. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu to także wyjątkowa atmosfera. W okresie świąt po prostu nikogo nie powinno tu zabraknąć. Wrocławski Rynek zmienia się nie do poznania, a każdą stronę wypełnia blask światełek. W powietrzu unosi się zapach przypraw. Jarmark Bożonarodzeniowy to idealne miejsce na zwiedzanie z rodziną. Zapraszamy do odwiedzenia jarmarku razem z nami. Sprzedaż biletów już ruszyła – wystarczy zapłacić zaliczkę.

Najpiękniejszy jarmark w Polsce

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych jarmarków. To właśnie w tym czasie Wrocław staje się tłem dla choinek pachnących lasem, aromatu grzanego wina, czekoladowych pierników. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu odbędzie się od 22 listopada do 31 grudnia. Zarówno mieszkańcy, jak i turyści czekają na moc świątecznych atrakcji. Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż, dzięki której odkryjesz magię świąt. Sprzedaż biletów jest już aktywna! Dołącz do pozostałych uczestników jarmarku!

Informacje odnośnie płatności

Po potwierdzeniu rezerwacji przez biuro uczestnik zobowiązany jest do wpłacenia zaliczki w wysokości 30% kosztów imprezy w terminie do 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia.

Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia całości kosztów imprezy nie później niż na 30 dni przed wyjazdem.

Wpłaty należy dokonać przelewem na konto bankowe lub w siedzibie Organizatora.

Informacje szczegółowe

Wyjazd – wg rozkłady

Spacer po Ostrowie Tumskim i zwiedzanie katedry wrocławskiej. Przejście przez wyspę Piasek, spacer Promenadą Staromiejską. Pomnik Nagiego Szermierza, historia wrocławskich studentów, Kościół Uniwersytecki – najpiękniejszy barokowy kościół we Wrocławiu. Wrocławskie krasnale – historia spiżowych skrzatów ukrytych na Starym Mieście Rynek i Plac Solny

Informacje odnośnie ceny

Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) na trasie Katowice – Wrocław – Katowice
  • opiekę pilota w czasie podróży
  • ubezpieczenie KL i NNW na podróż
  • realizację programu

Cena nie obejmuje:

  • wyżywienia,
  • wydatków własnych.

Certyfikat
SIGNAL IDUNA

Zaświadczenie
ROTPT

Warunki uczestnictwa

Skontaktuj się z nami

Facebook