DZIEŃ DZIECKA W PARYŻU

DZIEŃ DZIECKA w Paryżu !

W tym szczególnym dniu, spełnimy marzenia najmłodszych, czyli zabierzemy Was do największego na świecie parku rozrywki - Disneylandu. Oprócz szalonej zabawy w parku Disneya, zobaczymy muzeum magi i automatów, muzeum figur woskowych i inne klasyczne zabytki Paryża.

Z całą pewnością wyjazd zadowoli zarówno najmłodszych jak i ich opiekunów.

CENA OBEJMUJE

 • przejazd autokarem klasy lux
 • 2 noclegi w hotelu *** ze śniadaniem, pokoje 2 i 3 osobowe
 • opiekę pilota
 • sesję zdjęciową i portfolio
 • bilety wstępu do Disneylandu
 • konkursy z nagrodami
 • ubezpieczenie KL i NNW na czas pobytu i podróży (za wyjątkiem dojazdu własnego)
 • podatek VAT
 • składka do UFG
 • sms - owy serwis informacyjny

CENA NIE OBEJMUJE

 • wydatków własnych
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem i wjazdu na wieżę Eifla ok 50 euro

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1

Wyjazd z Polski wedle rozkładu

Dzień 2

Przyjazd na zwiedzanie centrum Paryża.
Wizytę rozpoczniemy od Wyspy Cite- miejsca, gdzie narodził się Paryż. Zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame, zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Stamtąd udamy się w okolice Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel)- dla chętnych czas wolny na wjazd lub wejście schodami. . Następnie popłyniemy w rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Czas na obiadokolację. Przyjazd do zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd do Disneyland Paris. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu.
Sesja zdjęciowa dla dzieci . Obiadokolację we własnym zakresie na terenie parku. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu i złożeniu bagaży w autokarze, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do centrum Paryża Następnie przejazd do Muzeum Figur Woskowych Grevin, potem pojedziemy do muzeum magi i automatów. Czas wolny dla grupy. Wieczorem czas na obiadokolację. Około 21.00 podstawienie autokaru i wyjazd do Polski.

Dzień 5

przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

WARUNKI UBEZPIECZENIA

W zakresie ubezpieczeń różnego rodzaju współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym  SIGNAL IDUNA Polska S.A., liderem ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku. Klientów będących uczestnikami naszych imprez turystycznych ubezpieczamy w ramach tzw. umowy generalnej z ubezpieczycielem.
Dowodem zawarcia ubezpieczenia są w tym przypadku zapisy w umowie-zgłoszeniu na imprezę, a klient otrzymuje kartę z numerem naszej polisy generalnej oraz numerami Centrali Alarmowej w Warszawie.

Charakterystyka oferowanych ubezpieczeń:

Postępowanie w przypadku zaistnienia szkody:
W przypadku uczestnictwa w imprezie obsługiwanej przez pilota SILESIAADDICT sp. z o.o. prosimy o natychmiastowe powiadomienie pilota.
W przypadku wyjazdu indywidualnego możliwe są dwie drogi postępowania:
Pokrycie kosztów leczenia samodzielnie, a następnie zwrot kosztów w kraju.
Natychmiastowe zgłoszenie szkody w Centrali Alarmowej  + 48 22 864 55 26, sms +48 661 000 888 gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące pokrycia kosztów bezośrednio przez ubezpieczyciela.
Jeżeli pokryli Państwo w całości lub częściowo koszt leczenia, ratownictwa, transportu, leków oraz jeśli wystąpiła szkoda związana z utratą bagażu lub chcą Państwo starać się o wypłatę świadczenia z ubezpieczenia NNW należy w ciągu 7 dni po powrocie do kraju wypełnić druk zgłoszenia szkody i wysłać go do Zespołu Likwidacji Szkód Signal Iduna.
Dla wszystkich uczestników wyjazdu w cenie ubezpieczenie na czas pobytu i podróży w zakresie : KL 10000€, KR 6000€, NWI 15000PLN, NWS 15000PLN.

PŁATNOŚCI

Po potwierdzeniu rezerwacji przez biuro uczestnik zobowiązany jest do wpłacenia zaliczki w wysokości 30% kosztów imprezy w terminie do 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia.

Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia całości kosztów imprezy nie później niż na 30 dni przed wyjazdem.

Wpłaty należy dokonać przelewem na konto bankowe lub w siedzibie Organizatora.

ODDOOPISTRANSPORT GRUPOWYREZERWUJ ONLINE
29.05.20192.06.2019Paryż990 złREZERWACJA